AlcoTorch Plus alkomat bezustnikowy

AlcoTorch Plus

Nowy produkt

Alkomat AlcoTorch Plus wyposażono w niezwykle czuły, a zarazem profesjonalny sensor elektrochemiczny, który wyróżnia precyzyjność pomiaru. Z kolei system pneumatyczny podaje tylko niezbędną i z góry określoną próbkę do urządzenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 490,00 zł brutto

Więcej informacji

AlcoTorch Plus

AlcoTorch Plus to alkomat bezustnikowy umożliwiający dokonywanie pomiarów zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie to działa zarówno w trybie pasywnym, jak i aktywnym. Model ten sprawdzi się świetnie w sytuacjach, gdy w krótkim czasie konieczne jest przeprowadzenie dużej liczby pomiarów. Mowa tutaj chociażby o kontrolach masowych w zakładach przemysłowych, czy na sporych imprezach, eventach plenerowych.

Prezentowany alkomat, jak już wcześniej wspomniany, podejmuje się pracy w trybie pasywnym. Wykorzystuje się go w momencie, gdy osoba poddawana badaniu nie ma takiej możliwości, by oddać odpowiednią ilość powietrza wydychanego z płuc. Zdarza się również, że jest ona nieprzytomna. Wtedy przeprowadzenie pomiaru w sposób standardowy jest niemożliwe. Tryb pasywny to również świetny sposób na skontrolowanie zawartości alkoholowej płynów i napojów wnoszonych na dany teren.

Alkomat AlcoTorch Plus wyposażono w niezwykle czuły, a zarazem profesjonalny sensor elektrochemiczny, który wyróżnia precyzyjność pomiaru. Z kolei system pneumatyczny podaje tylko niezbędną i z góry określoną próbkę do urządzenia, dzięki czemu czujnik może precyzyjnie i rzetelnie wykonać swoje zadanie.

Urządzenie to jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Z pomocą jednego przycisku dokonuje się badania. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka sekund. Wyniki są widoczne niemalże natychmiast. Warto również wspomnieć o innych funkcjonalnościach, które ułatwiają pracę z wspomnianym już modelem AlcoTorch Plus. Jedną z nich jest latarka czołowa LED, która rozświetli

miejsce wykonywania badania i ułatwi pracę służbom, które posługują się prezentowanym urządzeniem. Drugą funkcją jest czerwona lampa sygnalizacyjna. Jej zadaniem jest z kolei pomoc, gdy konieczne jest manualne kierowanie ruchem pojazdów bądź sygnalizowanie o miejscach, w których zdarzył się wypadek. Taki sygnalizator sprawdzi się również na lotniskach, czy podczas robót drogowych.

Warto wiedzieć, iż alkomat AlcoTorch Plus powraca do stanu gotowości zaraz po wykonaniu badania. Zdefiniowano w nim również progi alarmowe, które po przekroczeniu są sygnalizowane w sposób optyczny i akustyczny. Jeśli natomiast chodzi o zasilanie urządzenia, jest to możliwe dzięki wbudowanej baterii litowej umożliwiającej również jej wielokrotne ładowanie. Alkomat posiada także wskaźnik poziomu naładowania baterii. Nie ma więc problemu z kontrolowaniem zasilania.

Duży plusem proponowanego rozwiązania jest bardzo niski koszt jego eksploatacji. Wszystko dzięki technologii bezustnikowej wykorzystanej w tymże urządzeniu. Duże znaczenie ma ponadto sama obudowa, która nie tylko prezentuje się nowocześnie, ale również jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Z powodzeniem alkomat może więc być stosowany przez służby mundurowe, jednostki wojskowe oaz zakłady karne. Ergonomiczny kształt rękojeści alkomatu pokrytej gumą to gwarancja, iż urządzenie nie zostanie tak łatwo wytrącone z ręki osoby dokonującej pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Opinie

Napisz opinię

AlcoTorch Plus  alkomat bezustnikowy

AlcoTorch Plus alkomat bezustnikowy

Alkomat AlcoTorch Plus wyposażono w niezwykle czuły, a zarazem profesjonalny sensor elektrochemiczny, który wyróżnia precyzyjność pomiaru. Z kolei system pneumatyczny podaje tylko niezbędną i z góry określoną próbkę do urządzenia.

Produkty powiązane