Alkomat Dowodowy 6820 DRAGER + Kalibracja

6820 DRAGER + Kalibracja

Nowy produkt

ALKOMAT ZASTĄPIONY MODELEM
DRAGER ALCOTEST 4000

Jest to w pełni profesjonalne urządzenie, które można rozbudować o świadectwo wzorcowania. Wydruk z takiego alkomatu, który posiada aktualne świadectwo wzorcowania może posłużyć jako niepodważalny dowód w sądzie. Wówczas mówimy o alkomacie dowodowym.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

3 699,00 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Niemcy

Więcej informacji

Alkomat Dowodowy 6820 DRAGER + KalibracjaPoszukując wysokiej klasy, idealnie skalibrowanego alkomatu,który za każdym razem będzie wyświetlał zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości danej osoby wyniki, warto sięgnąć po Alkomat Drager 6820.

Już sam fakt, że ten wysokiej klasy alkomat jest na co dzień używany przez funkcjonariuszy polskiej Policji sprawia,że jest on doskonałym wyborem również dla klientów indywidualnych czy dla przedsiębiorców. Precyzyjnie dokonuje pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. Wyniki są dokładne i powtarzalne. Nie ma mowy o jakichkolwiek przekłamaniach. Alkotest Drager 6820 pozwala na dokonanie pomiaru stężenia alkoholu w trudnych warunkach atmosferycznych, zarówno w trybie pracy aktywnym, jak i pasywnym.

Uwaga!

Alkomat Drager 6820jest znajduje się na standardowym wyposażeniu służb mundurowych.

Jest to w pełni profesjonalne urządzenie, które można rozbudować o świadectwo wzorcowania, jakie wydawane jest przez Okręgowy Urząd Miar. Wydruk z takiego alkomatu, który posiada aktualne świadectwo wzorcowania może posłużyć jako niepodważalny dowód w sądzie. Wówczas mówimy o alkomacie dowodowym.

Alkomat Drager 6820 ma na swoim wyposażeniu pamięć mieszczącą do 5000 ostatnich pomiarów z informacją o dacie i czasie wykonania badania. W urządzeniu Alkotest 6820 marki Drager wykorzystano wysokiej klasy Sensor Elektrochemiczny,który zgodny jest z technologią policyjną.

Dane techniczne Alkomatu Dragerspecyfikacja.png

Alkomat Drager 6820 posiada elektrochemiczny czujnik Drager, dzięki któremu pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu jest dokonywany precyzyjnie.

Zakrespomiarowy wynosi od 0 do 2,5 mg. Jeśli osoba badana ma wyższe stężenie alkoholu,wówczas urządzenie zasygnalizuje przekroczenie zakresu pomiarowego.

W użytkowaniu alkomat Drager 6820 jest bardzo wygodny, ponieważ pobór próbki odbywa się automatycznie, po osiągnięciu minimalnej objętości powietrza.

Już w około 2 sekundy po włączeniu zasilania alkotest 6820 jest w pełni gotowy do użycia.Może pracować w trudnych warunkach otoczenia, w temperaturze od -5 stopni Celsjusza do +50 stopni.

Alkomat posiada graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem, o wymiarach 41 mm na 24 mm,o rozdzielczości 128 x 64 piksele. Wyświetla LED w 3 kolorach w celu wskazania wiadomości lub powiadomienia. Wyposażony jest w alarmy akustyczne.

Do zasilania alkomatu Drager 6820 potrzebne są dwie baterie AA lub akumulatorki Ni-MH. Na wyświetlaczu widoczny jest wskaźnik stanu baterii, dzięki czemu od razu wiadomo, kiedy należy je doładować lub wymienić na nowe.  Na jednym zestawie baterii można wykonać około 1500 pomiarów.

Alkomat jest niewielkim urządzeniem, o wadze 260 g i wymiarach (wys x szer x gł): 147 mm x65 mm x 39 mm.

Urządzenie spełnia normy europejskie: EN 60068-2-6, EN 60068-2-27, EN 60068-2-64, MIL-STD 810F,oznakowanie CE,Dyrektywa 89/336/ EWG(kompatybilność elektromagnetyczna), IP 54, EN 15964.

Można podłączyć go do komputera PC za pomocą USB. Posiada interfejs optyczny do sterowania drukarki.

Uwaga!

Każdy zakupiony przez Państwa alkomat musi zostać skalibrowany przed wysyłką,dodatkowo wystawiamy certyfikat kalibracji z dokładną datą. Jest to gwarancja poprawnego wskazania analizatora wydechu. Uwaga na firmy które nie kalibrują  przed wysyłką!

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2018-04-26

  alkomat do firmy

  Niezawodny w mojej firmie, kupilem go i sprawdza się doskonale. Ma poprawne i bardzo dokladne wyniki. Działa bez zarzutu. Polecam Drager!

  Oceń 
  2017-01-06

  Polecam

  100 % zadowolenia

  Oceń 
  2016-12-23

  Polecam

  Super profesjonalny alkomat. Sprawdza się niezawodnie

  Oceń 
  2016-12-17

  Mega

  W naszej firmie bez zarzutów działa już bardzo długo. Polecam każdym przedsiębiorcom

  Oceń 
  2016-12-14

  Polecam

  Najważniejsze - podaje poprawne wyniki. W zestawie ustniki i etui. Jakość wykonania dobra.

  Oceń 
  2016-12-10

  alkomat

  Szybka wysyłka, urządzenie zgodne z opisem, polecam

  Oceń 
  2016-05-08

  alkomat policyjny

  Polecam ten sprzęt, ja sprawdzam tym pracowników u siebie w przewozach. Szybkie pomiary. Fachowe doradztwo przez sklep!

  Oceń 
  2016-05-08

  alkomat drager

  sklep spełnił moje oczekiwania, zamówienie kompletne, zrealizowane na czas, dobry kontakt i doradztwo, ogólnie polecam!!

  Oceń 
  2016-04-22

  analizator wydechu

  Polecam ten alkomat dlatego że jest niezawodny. Używa go niemiecka policja a oni nie posiadają słabych urządzeń. Polecam markę drager.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Alkomat Dowodowy 6820 DRAGER + Kalibracja

  Alkomat Dowodowy 6820 DRAGER + Kalibracja

  ALKOMAT ZASTĄPIONY MODELEM
  DRAGER ALCOTEST 4000

  Jest to w pełni profesjonalne urządzenie, które można rozbudować o świadectwo wzorcowania. Wydruk z takiego alkomatu, który posiada aktualne świadectwo wzorcowania może posłużyć jako niepodważalny dowód w sądzie. Wówczas mówimy o alkomacie dowodowym.

  BLOG

  Produkty powiązane