Drager Interlock® 7000 Alkomat Blokujący Zapłon

Drager Interlock® 7000

Nowy produkt

Dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy po przyłapaniu ich na jeździe pod wpływem alkoholu, konieczne dla odzyskania dokumentu jest zainstalowanie w swoim pojeździe na kolejne 3 lata blokady antyalkoholowej.

Więcej szczegółów

8 366,00 zł brutto

Więcej informacji

Drager Interlock 7000 Alkomat Blokujący ZapłonDla kierowców, którzy utracili prawo jazdy po przyłapaniu ich na jeździe pod wpływem alkoholu, konieczne dla odzyskania dokumentu jest zainstalowanie w swoim pojeździe na kolejne 3 lata blokady antyalkoholowej. Idealnie jej zadanie spełni Drager Interlock 7000. Jest to alkomat blokujący zapłon - immobilizer, który reaguje na alkohol w wydychanym przez kierowcę powietrzu. Jeśli wynik pomiaru wskazuje, że znajduje się on pod wpływem alkoholu, to immobilizer zablokuje natychmiast opcję uruchomienia silnika samochodu. Urządzenie Interlock 7000 ustrzeże kierowcę przed wyruszeniem w drogę autem w momencie, gdy jego stan trzeźwości na to nie pozwala.

Drager Interlock® 7000 jest natychmiast gotowe do pracy i może zostać dodatkowo wyposażone w kamerę i/lub moduł GPRS.

Nie można odmówić mu licznych zalet, wśród których wymienia się:

specyfikacja.png

Gotowość do pracy

 

Krótki czas wygrzewania urządzenia Interlock 7000 sprawia, że niemalże natychmiast można z niego korzystać. Gotowość do pracy w temperaturach powyżej 0 stopni Celsjusza następuje od razu po włączeniu blokady alkoholowej. W temperaturach minusowych urządzenie także bardzo szybko jest gotowe do użytku. Dozwolony zakres temperatur wynosi od -45 do +85 stopni Celsjusza. Producent gwarantuje, że w takich warunkach Drager Interlock 7000 będzie działał bez zarzutu.

 

Prostota obsługi

 

Drager Interlock® 7000 składa się z części ręcznej i jednostki sterującej. Kierowca wykorzystuje jedynie komponent ręczny, który służy do poboru i analizy próbki oddechu pod kątem stężenia alkoholu. Wynik analizy przekazywany jest do jednostki sterującej, której zadaniem jest zablokowanie lub odblokowanie przekaźnika rozruchowego w pojeździe. W efekcie, przy prawidłowym pomiarze alkoholu w oddechu kierowcy, wskazującym na jego trzeźwość, możliwy jest zapłon silnika.

 

Ergonomiczna konstrukcja

Wyważona i ergonomiczna konstrukcja urządzenia Interlock 7000 zdecydowanie wyróżniają go na rynku blokad alkoholowych. Ustnik umożliwiający wykonanie pomiaru znajduje się na odwrocie części ręcznej. Na pierwszy rzut oka trudno wywnioskować, że w aucie zamontowana jest blokada.

Producent zadbał o wykorzystanie w blokadzie Drager Interlock 7000 higienicznych ustników, które są całkowicie biodegradowalne. Obsługę urządzenia zapewnia intuicyjne menu nawigowanie za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza. Całemu procesowi towarzyszą świecące w różnych kolorach diody LED.

Sprawdzona technologia Drager

Producentem blokady alkoholowej Interlock 7000 jest firma Drager, która od ponad 60 lat jest wiodącym dostawcą urządzeń do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu w skali światowej. W wielu krajach urządzenia tej marki z kategorii Alcotest są stosowane przez funkcjonariuszy policji w kontroli ruchu drogowego. W urządzeniu Interlock 7000 zastosowano sprawdzoną technikę czujników Alcotest.

Dodatkowo - moduł GPRS oraz kamera

Blokada Drager Interlock 7000 może zostać wyposażone dodatkowo w moduł GPRS, który będzie automatycznie przesyłał dane do właściwej jednostki, przy wystąpieniu wstępnie zdefiniowanych zdarzeń. Może to być m.in. próba uruchomienia silnika przez osobę znajdującą się pod wpływem alkoholu.

Kolejnym dodatkiem jest kamera, która zostanie zintegrowana z urządzeniem Interlock 7000. Będzie ona wykonywała zdjęcia dokumentujące oddanie próbek oddechu. Można ją w razie potrzeby bezproblemowo zainstalować w każdym pojeździe. Dzięki wykorzystywanej przez kamerę technologii podczerwieni gwarantuje ona dobrą jakość obrazu w dzień i w nocy.

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2017-10-25

  Bardzo dobry produkt

  Uważam, że każdy samochód powinien być wyposażony w takie urządzenie. Jeździłoby się bezpieczniej po naszych drogach. Kwota tu nie gra roli za urządzenie w porównaniu z naszym życiem, które mamy tylko jedno.

  Oceń 
  2017-08-29

  Bardzo mądre urządzenie

  takie urządzenie powinno być w każdym samochodzie,wtedy byłoby mniej wypadkow itd. polecam wprowadzić to do urządzeń które powinny znajdowac sie w samochodzie - dla bez punktowych kierowców powinno być dofinansowanie na ten sprzęt

  Oceń 
  2017-06-25

  Polecam

  Idealne urządzenie które powinien posiadać kierowca.Na pewno się sprawdzi w 100%

  Oceń 
  2017-01-06

  Polecam

  Zakupiłem dwa do mojej firmy transportowej. Kierowcy byli trochę zdziwieni ale bezpieczeństwo ponad wszystko. Zachęcam do zainwestowania każdego.

  Oceń 
  2016-12-23

  Super

  Idealne i niezawodne urządzenie które powinien posiadać każdy kierowca któremu zdarza się jeździć po alkoholu

  Oceń 
  2016-12-17

  Genialny

  Pełne profesjonalne urządzenie. Super się sprawdza w firmie. Działa już długi długi czas oczywiście niezawodnie

  Oceń 
  2016-12-15

  polecam

  Musiałem zamontować taki sprzęt u siebie w aucie, początkowo średnio byłem z tego powodu zadowolony a teraz przynajmniej jestem pewny że mogę jechać.

  Oceń 
  2016-12-10

  auto

  Korzystałem z auta wujka który ma zamontowane takie urządzenie, fajnie się sprawdza, człowiek ma 100% pewność że może jechać.

  Oceń 
  2016-06-12

  Idealny sprzęt!

  POLECAM!!!!Kompetentna obsługa. Dotarł w idealnym stanie, dobrze zapakowany. Drager Interlock® 7000 alkomat blokujący zapłon to idealne rozwiązanie dla firm. Nie tylko dla tych, którzy mają orzeczenie sądowe.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Drager Interlock® 7000 Alkomat Blokujący Zapłon

  Drager Interlock® 7000 Alkomat Blokujący Zapłon

  Dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy po przyłapaniu ich na jeździe pod wpływem alkoholu, konieczne dla odzyskania dokumentu jest zainstalowanie w swoim pojeździe na kolejne 3 lata blokady antyalkoholowej.

  BLOG

  Produkty powiązane

  Pobierz PrestaShop