Wyprzedaż!
Przesuń myszką

Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100L

AlcoFind DA-8100L

Nowy produkt

Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100L  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

-40,00 zł

339,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100L

Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100L  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor podobny jakich używa POLICJA w swoich alcotestach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu.

Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może przede wszystkim dla przedsiębiorców do sprawdzania trzeźwości pracowników.

Niewątpliwe zalety DA-8100L to bardzo duża precyzja wykonania, powtarzalność pomiarów oraz wymienny moduł sensora. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-8100 pochodzi bezpośrednio od producenta, który staje się w ostatnim czasie liderem w produkcji alkomatów osobistych na świecie. Alkomat służy do zastosowań profesjonalnych w firmach i instytucjach które potrzebują dużej wysokiej precyzji pomiarów oraz niezawodności np. zakładach pracy ale również może być używany przez użytkowników indywidualnych do samokontroli. Posiada wiele funkcji modyfikowalnych przez użytkownika. Charakteryzuje się niską ceną jak na alkomat elektrochemiczny przy wspaniałej jakości i niezawodności.

 

TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY.

 

GŁÓWNE CECHY MODELU DA-8100:

 •         Profesjonalny sensor elektrochemiczny "Fuel Cell"
 •         4-cyfrowy wyświetlacz LCD
 •         Regulacje ustawień użytkownika:
 •         zmiana jednostki pomiarowej
 •         czas wdechu próbki
 •         poziomu sygnału alarmu o wysokiej zawartości alkoholu
 •         Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
 •         Automatyczne wyłączanie przy braku ręcznego wyłączenia testera
 •         Wyświetlanie ilości przeprowadzonych testów

 ZESTAW ZAWIERA:


Alkomat ALCOFIND DA-8100L
2 szt. baterii alkalicznych typu AA
6szt. ustników
Saszetka do alkomatu
Pasek na rękę

Instrukcję obsługi w języku polskim

Certyfikat kalibracji
12 miesięcy kalibracji w cenie

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

Oceń 
2017-11-29

Remik

Fajnie że ma certyfikat kalibracji, mam pewność że działa prawidłowo. Super sprzedawca.

  Oceń 
  2016-06-12

  lcoFind DA-8100L

  lcoFind DA-8100L sprawdza się idealnie! Ten elektrochemiczny alkomat jest niedrogi, ale bardzo solidny. Zachwyca mnie jego precyzja. Pomimo upadku z wysokości działa dobrze. Polecam, naprawdę warto.

   Oceń 
   2016-04-22

   super kolor

   Polecam ten alkomat ze względu na sensor, został polecony przez mojego znajomego policjanta który testował ten analizator. Jak za takie pieniądze warto go mieć.

    Napisz swoją opinię!

    Write a review

    Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100L

    Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8100L

    Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat  ALCOFIND DA-8100L  jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila.

    Produkty powiązane