Alkomat Elyoth Elektrochemiczny + Certyfikat

Alkomat Elyoth Elektrochemiczny

Nowy produkt

Alkomat Elyoth to najnowsze urządzenie przeznaczone do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

219,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat Elyoth

Alkomat Elyoth to najnowsze urządzenie przeznaczone do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Elyoth wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzją wskazań. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest małe i bardzo funkcjonalne. Posiada podświetlany, bardzo duży i czytelny wyświetlacz LCD, zakres pomiarowy w granicach 0,00-4,00‰ oraz pamięć 10 ostatnio wykonanych pomiarów. Alkomat sprawdza się znakomicie jako podręczne urządzenie do badania zawartości w wydychanym powietrzu dla użytkowników indywidualnych o większych wymaganiach, ale również nadaje się z powodzeniem do różnego rodzaju zakładów pracy do kontroli pracowników, zakładów opieki, szkół itp. Dodatkową zaletą jest to że alkomat przed wysyłką do klienta przechodzi gruntowne testy jakości.

Specyfikacja:

specyfikacja.png
Sensor: Elektrochemiczny
Zakres pomiarowy: 0,00-4,00‰ 
Czas poboru próbki: 3 do 5 sekund
Siła poboru próbki: 10L/min
Dokładność: +/- 0.025 mg/L w 0.25 mg/L
Temperatura pracy: 0°C do +40°C
Temperatura przechowywania: -5°C do +55°C
Licznik pomiarów
Kalibracja: Co 12 miesięcy lub co 500 testów
Czujnik informujący o przerwach w poborze próbki
Zasilanie: 3szt AAA baterie alkaliczne. 

Wyświetlacz: LCD z podświetleniem

Automatyczne wyłącznie: po 60 sekundach
Wymiary: 110 x 65 x 25 mm. 
Waga: 115g (bez baterii)
W zestawie: 5 ustników, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

 


W naszym specjalistycznym laboratorium mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16H lok. 111, dokonujemy kalibracji powierzonych przez klientów alkomatów, przy użyciu cenionej na całym świecie amerykańskiej aparatury kalibracyjnej Guth Laboratories. Korzystamy z tzw. dedykowanych roztworów wzorcowych tejże firmy, co zapewnia pełną precyzję kalibracji, w zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto dysponujemy pełną paletą oryginalnych części zapasowych w przypadku konieczności naprawy, która przekraczałaby nieinwazyjną kalibrację.

Po kalibracji wydajemy klientom Certyfikat Kalibracji.

Alkomaty bez względu na typ i markę, wymagają dokonywania okresowej kalibracji. Przynajmniej raz na 6 miesięcy, średnio co 100-300 pomiarów, kalibruje się alkomaty półprzewodnikowe, zaś raz na 12 miesięcy, średnio co 500 pomiarów i więcej należy kalibrować alkomaty elektrochemiczne.

Uwaga!

Usługa kalibracji realizowana dla naszych klientów odbywa się w pełni profesjonalnie i kończy się otrzymaniem Certyfikatu Kalibracji. Jest to gwarancja, że kalibracja została przeprowadzona profesjonalnie. Optymalizacji alkomatu dokonujemy z wykorzystaniem zaawansowanej technologii Guth Laboratories

Opinie

Oceń 
2016-06-12

Sklep godny pochwały!

Sklep godny pochwały! Polecili mi ten alkomat jako jeden z kilku w tym przedziale cenowym i powiem szczerze, że naprawdę się sprawdza. Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar zgodny z zamówieniem, odpowiednio zapakowany.

Oceń 
2016-04-22

elektrochemiczny elyoth

Polecam firmę, przygotowali mi ten alkomat podczas zakupu, wystawili certyfikat. Od czasu kiedy jest więcej kontroli mam go cały czas w aucie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Elyoth  Elektrochemiczny + Certyfikat

Alkomat Elyoth Elektrochemiczny + Certyfikat

Alkomat Elyoth to najnowsze urządzenie przeznaczone do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Produkty powiązane