Alkomat do telefonu Alcovisor Click

Alcovisor Click

Nowy produkt

Alcovisor Click należy do nowoczesnych alkomatów, które dzięki najnowszej technologii pozwalają na ich kompatybilne stosowanie z systemami Android, czy z iPhone'ami. Poręczny i kompaktowy format urządzenia powoduje, iż nie sprawia ono żadnych problemów podczas jego użytkowania.

Więcej szczegółów

259,00 zł brutto

Więcej informacji

Alkomat do telefonu Alcovisor Click

Alcovisor Click należy do nowoczesnych alkomatów, które dzięki najnowszej technologii pozwalają na ich kompatybilne stosowanie z systemami Android, czy z iPhone'ami. Poręczny i kompaktowy format urządzenia powoduje, iż nie sprawia ono żadnych problemów podczas jego użytkowania. Sam alkomat działa jak komórka do pomiaru, natomiast wyświetlacz smartfonu pełni funkcję wyświetlacza alkomatu.

Prezentowany model w pierwszej kolejności należy podłączyć do telefonu. W tym celu korzysta się z gniazda mikrofonu oraz z funkcji Bluetooth w swoim telefonie. Kolejny krok to pobranie z Internetu darmowej aplikacji, dzięki której można będzie ustawić nie tylko jednostki pomiarowe, ale również dopuszczalny limit stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu w różnych krajach świata. Urządzenie zapisuje ponadto całą historię już dokonanych pomiarów, a także umożliwia przechowywanie tychże informacji.

Alkomat Alcovisor Click to urządzenie, które świetnie sprawdzi się u Klientów indywidualnych, którzy zawsze chcą mieć możliwość sprawdzenia poziomu nietrzeźwości. Będzie również świetnym pomysłem na prezent dla naszych bliskich i znajomych, który można przypiąć do smyczy bądź kluczyków do naszego pojazdu.

Czym jeszcze wyróżnia się to urządzenie? Przede wszystkim zaawansowanym technologicznie sensorem elektrochemicznym. Dzięki zastosowaniu właśnie takiego rozwiązania każde badanie jest wykonywane niezwykle szybko, a analiza wyników przeprowadzana jest błyskawicznie. Są to atuty, dzięki którym urządzenie to może śmiało konkurować z wieloma dostępnymi

w tym zakresie cenowym produktami na rynku.

Alcovisor Click można mieć zawsze pod ręką. Prócz wspomnianego już zaawansowanego sensora elektrochemicznego najnowszej generacji oferuje on również darmową aplikację, o których ustawieniach użytkownik decyduje samodzielnie. Precyzyjność pomiaru to gwarancja powtarzalności wyników, a także ich dokładności. Zakres pomiarowy wynosi bowiem od 0 do 3 promili, a sama dokładność wskazań to aż ±0.10‰ dla 1.00‰ w temperaturze 25 stopni Celsjusza. Jeśli natomiast chodzi o czas pobierania próbki, wystarczą na to 3 sekundy.

Do zasilania urządzenia wystarcza jedna bateria CR1025, by cieszyć się jego użytkowaniem przez długi czas i niemalże w każdych warunkach. Wymiary alkomatu Alcovisor Click to jedyne 78 x 48 x 16 mm, a waga to zaledwie 18g. Model ten posiada również funkcję informowania użytkownika o przekroczeniu zakresu temperatur pracy.

Nowoczesny wygląd to jednak nie wszystko. W zestawie wraz z urządzeniem Klienci otrzymują gumowe etui, a także ustnik z mocowaniem. To spore ułatwienie, jeżeli należy się do osób zapominających o położeniu i lokalizacji swoich rzeczy. Alkomat można mieć zawsze przy sobie w samochodzie, dzięki czemu nigdy nie spotka nas nic złego podczas kontroli wykonywanej przez służby mundurowe. Do zestawu producent dołącza również ustnik wielorazowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Wraz z zestawem Klienci otrzymują kartę gwarancyjną. Warto zastanowić się nad wyborem właśnie tego kompaktowego i wszechstronnego modelu alkomatu.

 


Opinie

Napisz opinię

Alkomat do telefonu Alcovisor Click

Alkomat do telefonu Alcovisor Click

Alcovisor Click należy do nowoczesnych alkomatów, które dzięki najnowszej technologii pozwalają na ich kompatybilne stosowanie z systemami Android, czy z iPhone'ami. Poręczny i kompaktowy format urządzenia powoduje, iż nie sprawia ono żadnych problemów podczas jego użytkowania.

Produkty powiązane