Przetwornica napięcia Sinus-600 24V/230V

Sinus-600 24V/230V

Nowy produkt

Atutem przetwornicy napięcia Sinus-600 24V jest to, że przetwarza ona na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, dokładnie w ten sam sposób jak ma to miejsce w klasycznej sieci energetycznej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

332,35 zł brutto

Więcej informacji

Sinus-600 24V/230V

Dla zapewnienia stabilności dostaw energii elektrycznej, warto zainwestować w przetwornicę Sinus-600 24V/230V. Jest to urządzenie, które pozwala na stałe zasilanie wszelkiego typu sprzętów elektrycznych, jakie wymagają napięcia przemiennego 230 V. Dzięki przetwornicy napięcia Sinus-600 24V można podpiąć takie urządzenia do źródła zasilania o napięciu stałym 24V, np. do akumulatorów i instalacji samochodowych, a przetwornica zamieni je na napięcie zmienne. Dlatego może ona z powodzeniem być stosowana w domach prywatnych, w firmach i zakładach innego rodzaju, jako awaryjne źródło energii dla urządzeń, które wymagają ciągłego zasilania. Przetwornica staje się nieocenioną pomocą przy awariach sieci energetycznej w domach, w których są piece i pompy CO, które do działania potrzebują prądu.

Dlaczego warto?

Atutem przetwornicy napięcia Sinus-600 24V jest to, że przetwarza ona na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, dokładnie w ten sam sposób jak ma to miejsce w klasycznej sieci energetycznej. Dzięki temu można bezpośrednio podpiąć pod przetwornicę napięcia do zasilania akumulatorowego lub z instalacji samochodowej wszelkie urządzenia wyposażone w silniki elektryczne i transformatorowe, takie jak pompy, sprzęt AGD małej mocy czy elektronarzędzia. Odróżnia to ją w zdecydowany sposób od klasycznych przetwornic AC/DC, które wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, niejednokrotnie nazywane sinusoidą modyfikowaną. Takie przetwornice nie nadają się do wytwarzania napięcia do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym. Jeśli w ten sposób zostaną zastosowane, urządzenia te mogą ulec awarii.

Specyfikacja techniczna

specyfikacja.png

  • moc całkowita przetwornicy: 600 W,
  • moc znamionowa: 300 W,
  • zakres napięcia wejściowego: od 21 do 28 VDC,
  • zakres napięcia wyjściowego: od 220 do 240 VAC,
  • częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz, przy tolerancji +/- 5 proc.,
  • prąd pobierany bez obciążenia: 300 mA,
  • sprawność przetwornicy: >= 92 proc.,
  • zabezpieczenie przeciążeniowe - przy przeciążeniu większym niż 120 proc. urządzenie automatycznie się wyłączy, a użytkownik otrzyma alarm dźwiękowy i wizualny, w postaci czerwonej diody,
  • zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - analogiczne do zabezpieczenia przeciążeniowego.

Opinie

Oceń 
2017-01-16

okk

Przetwornice mamy jak na razie miesiąc i wszystko gra, mam nadzieję, że będzie dalej okk

Oceń 
2017-01-14

polecam

Dobry produkt. Testowałem na różnych urządzeniach i było wszystko ok, szybka przesyłka

Oceń 
2017-01-12

polecam

Witam, przetwornica spoko, jeżeli chodzi o jakość wykonania to wysoki poziom:) jeszcze mnie nie zawiodła

Oceń 
2016-12-12

piec

Kupiłem do pompy CO Grundfosa, przy zaniku napięcia idealnie się sprawdziła

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Przetwornica napięcia Sinus-600 24V/230V

Przetwornica napięcia Sinus-600 24V/230V

Atutem przetwornicy napięcia Sinus-600 24V jest to, że przetwarza ona na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, dokładnie w ten sam sposób jak ma to miejsce w klasycznej sieci energetycznej.

Produkty powiązane