Przetwornica Sinus-1500 12V/230V

Sinus-1500 12V/230V

Nowy produkt

Tym, co w sposób zdecydowany wyróżnia przetwornicę Sinus-1500 12V od innych, prostych i tanich przetwornic dostępnych na naszym rynku, jest wytwarzanie prądu wyjściowego o przebiegu identycznym, jak w sieciach energetycznych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

734,85 zł brutto

Więcej informacji

Sinus-1500  12V/230V

Spadki napięcia w klasycznych sieciach energetycznych się zdarzają, podobnie jak awarie, które za jednym razem potrafią odciąć od sieci energetycznej nawet kilkadziesiąt gospodarstw domowych. Nie można wówczas korzystać z pieców i pomp CO na prąd, a dom szybko się wychładza, zwłaszcza w okresie zimowym. Dlatego warto w takich sytuacjach mieć na wyposażeniu swojego domu, samochodu czy firmy przetwornicę napięcia.

Ze swojej strony możemy zaoferować Państwu w naszym sklepie przetwornicę napięcia Sinus-1500 12V, która służy do zasilania wszelkiego typu urządzeń elektrycznych, w tym tych wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Jednocześnie, gwarantujemy, że można korzystać z powodzeniem z naszej przetwornicy napięcia w postaci awaryjnego źródła zasilania dla urządzeń takich jak piece i pompy CO, które z założenia pracują w trybie ciągłym.

Tym, co w sposób zdecydowany wyróżnia przetwornicę Sinus-1500 12V od innych, prostych i tanich przetwornic dostępnych na naszym rynku, jest wytwarzanie prądu wyjściowego o przebiegu identycznym, jak w sieciach energetycznych. Przetwornica produkuje prąd na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, a inne modele przetwornic AC/DC dają wyłącznie napięcie o przebiegu prostokątnym. Można spotkać się z błędnym nazewnictwem w postaci „sinusoidy modyfikowanej”. Takie napięcie w żadnym przypadku nie będzie nadawało się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.

Specyfikacja techniczna

specyfikacja.png

 • moc całkowita przetwornicy: 1500 W,
 • moc znamionowa: 1000 W,
 • zakres napięcia wejściowego: od 11 do 15 VDC,
 • zakres napięcia wyjściowego: od 220 do 240 VAC,
 • częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz, przy tolerancji +/- 5 proc.,
 • prąd pobierany bez obciążenia: 300 mA,
 • sprawność przetwornicy: >= 92 proc.,
 • zabezpieczenie przeciążeniowe - przy przeciążeniu większym niż 120 proc. urządzenie automatycznie się wyłączy, a użytkownik otrzyma alarm dźwiękowy i wizualny, w postaci czerwonej diody,
 • zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - analogiczne do zabezpieczenia przeciążeniowego.

Opinie

Oceń 
2017-01-16

polecam

przetwornica w dobrej cenie, dobrze się sprawdza, idealna do współpracy z pompami CO, łatwa w obsłudze

  Oceń 
  2017-01-14

  polecam

  Doskonała przetwornica. Fachowe doradztwo, polecam

   Oceń 
   2017-01-12

   polecam

   Pooolecam jak najbardziej! Najlepsza przetwornica! trafny wybór!

    Oceń 
    2016-12-12

    polecam

    Sklep ma bogatą ofertę i dobrze opisane przedmioty sprzedaży. Towar wysyłają szybko, dobrze zapakowany.

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Przetwornica Sinus-1500 12V/230V

     Przetwornica Sinus-1500 12V/230V

     Tym, co w sposób zdecydowany wyróżnia przetwornicę Sinus-1500 12V od innych, prostych i tanich przetwornic dostępnych na naszym rynku, jest wytwarzanie prądu wyjściowego o przebiegu identycznym, jak w sieciach energetycznych.

     Produkty powiązane