Alkomat Drager Alcotest 9510

Nowy produkt

Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegółów

Opis

Rodzaj sensoraElektrochemiczny
Wyprodukowano wNiemcy

Więcej informacji

Alkomat Drager Alcotest 9510Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest zaawansowanym urządzeniem dwuczujnikowym, spełniającym najwyższe standardy w kategorii alcotestów. Posiada nowoczesną konstrukcję oraz łatwy w użyciu dotykowy wyświetlacz graficzny. Wyposażony został w różne złącza do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, m.in. z drukarką.

Wśród zalet alkomatu Drager 9510 wymienia sięzalety.png

·       Precyzyjne pomiary stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, dzięki wykorzystaniu technologii pomiarowej na najwyższym poziomie. Alkomat 9510 podczas wykonywania każdego pojedynczego badania analizuje i kwalifikuje w sposób ilościowy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dzięki wykorzystaniu dwóch różnych i niezależnych względem siebie technologii: spektroskopii IR i technologii komórki elektrochemicznej.

·       Wygodna, intuicyjna obsługa urządzenia z wykorzystaniem ekranu dotykowego - przyrząd ma wysokiej rozdzielczości, dotykowy ekran LCD ciekłokrystaliczny oraz wirtualną klawiaturę. Pokazuje użytkownikowi w pełni zrozumiałe i kompletne komunikaty tekstowe, podpowiadając, jak obsługiwać przyrząd.

·       Możliwość obsługi i instalacji alkomatu Drager 9510 w dowolnej pozycji - pionowej lub poziomej.

·       Możliwość wykonania wydruku wszystkich danych - urządzenie Drager 9510 wyposażone jest w wewnętrzną drukarkę, która pozwala na wykonanie wydruku wszystkich pożądanych przez użytkownika danych w miejscu sprawdzania, m.in. na wydruku znajdzie się:

o   data pomiaru,

o   czas pomiaru,

o   wynik,

o   jednostka miary,

o   numer urządzenia w rejestrze.

Wytrzymała obudowa, co powoduje, że alkomat Drager Alcotest 9510 jest przystosowany do wykonywania pomiarów w zastosowaniach mobilnych i stacjonarnych.

·       Możliwość dokonania niezależnej analizy IR powietrza, dzięki czemu uzyskuje się pewność, że system IR jest wyzerowany przed każdym sprawdzeniem oddechu. Do wykonania kontrolnego odczytu pomiar jest realizowany z wykorzystaniem powietrza otoczenia komory absorpcyjnej.

·       Wyposażenie alkomatu w złącza do zadań związanych z komunikacją, dzięki czemu alcotest 9510 można łatwo go podłączyć do zdalnego komputera głównego lub innych urządzeń , w tym do drukarki, modemu i sieci Ethernet.

·       Przyrząd może drukować poza tym wszystkie pomiary i uzyskane dane włącznie z wykresami, z wykorzystaniem drukarki wewnętrznej lub zewnętrznej.

 

Opinie

 • BLOG
 • Oceń 
  2016-06-12

  Profesjonalny

  Bardzo profesjonalne urządzenie. Cena wysoka, ale na tle konkurencji i tak w tym sklepie jest tanio. Zdecydowanie polecam. Ekspresowa wysyłka towaru a co najważniejsze bardzo dobrze zapakowany.

   Oceń 
   2016-04-16

   alkomat wykorzystywany w Policji

   Sprzęt dobrze się sprawdza w naszej jednostce. Polecamy do innym instytucjom.

    Oceń 
    2016-04-16

    alkomat drager 9510

    SPRZĘT 1 KLASA. OSOBISCIE UDAŁEM SIĘ POD ADRES FIRMY I ZAIMPONOWAŁA MI PROFESJONALNA OBSŁUGA.WSZYSTKO SPRAWNIE I SOLIDNIE Z DOSTAWĄ DO DOMU. POLECAM

     Napisz swoją opinię!

     Write a review

     Alkomat Drager Alcotest 9510

     Alkomat Drager Alcotest 9510

     Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu.

     BLOG

     Produkty powiązane

     Pobierz PrestaShop