Alkomat DRAGER 5510 plus Świadectwo Wzorcowania

Nowy produkt

Bazujące na udanym modelu Drager Alcotest® 6510, urządzenie Drager Alcotest® 5510 dostarcza profesjonalnym użytkownikom precyzyjnej i szybkiej analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 390,70 zł brutto

Opis

Rodzaj sensora Elektrochemiczny
Wyprodukowano w Niemcy

Więcej informacji

Drager Alcotest® 5510Bazujące na udanym modelu Drager Alcotest® 6510, urządzenie Drager Alcotest® 5510 dostarcza profesjonalnym użytkownikom precyzyjnej i szybkiej analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Ze względu na dużą różnorodność konfiguracji przenośnego miernika można go przystosować do różnych, międzynarodowych regulacji i wytycznych.

 

Zaletyzalety.png

Łatwa, niezawodna obsługa

Zautomatyzowane procesy pobierania próbek i kalibracji ułatwiają używanie urządzenia. Wszystkie funkcje pomiarowe obsługiwane są przy użyciu tylko jednego przycisku. Dwa kolejne przyciski służą do obsługi menu. Specjalna budowa adaptera ustnika umożliwia jego szybkie i łatwe założenie, również w ciemności.

Szybka, precyzyjna analiza

1/4“-Drager Sensor mierzy zawartość alkoholu wykorzystując zoptymalizowaną dynamikę gazów. Nawet przy wysokich stężeniach alkoholu, cechy takie jak bezpośrednie kanały prowadzenia gazu, szybkie komponenty pneumatyczne i krótkie czasy reakcji czujnika pozwalają na szybkie wyświetlanie wyniku pomiaru.

Ustnik „Slide’n‘click”

Kształt ustnika umożliwia jego prawidłowe, intuicyjne zakładanie. Wylot powietrza, którego nie da się zamknąć, uniemożliwia manipulowanie przy oddawaniu próbki. Dzięki elementowi dystansującemu na ustniku usta badanej osoby nie mają kontaktu z obudową miernika. Element dystansujący może być również używany jako wyrzutnik ustnika. Pakowane pojedynczo ustniki można łatwo i w higieniczny sposób zakładać na miernik.

Wbudowana pamięć danych

Dziesięć ostatnich wyników pomiarów przechowywanych jest w pamięci danych wraz z numerami testów i za pomocą przycisków menu można je łatwo wybierać z pamięci.

Szybka gotowość do pomiaru

Najnowocześniejsza technologia elektroniki zapewnia gotowość urządzenia do działania w najkrótszym czasie.

Niskie zużycie energii

2 baterie Mignon (ogniwa AA) wystarczają na przeprowadzenie ponad 1500 testów.

Praktyczna konstrukcja

Drager Alcotest 5510 jest na tyle mały, że bez problemu mieści w się kieszeni koszuli. Ergonomiczny kształt pozwala na łatwą obsługę zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym. Przestrzenne oddzielenie obszaru chwytu i ustnika stwarza automatycznie dystans między ręką operatora, a ustami badanej osoby.

W zestawie z alkomatem

Świadectwo Wzorcowania wystawiane przez Akredytowane Laboratorium obejmujące dwa stężenia w cenie urządzenia.

12 miesięcy kalibracji w cenie

                   

Opinie

 • BLOG
 • Napisz opinię

  Alkomat DRAGER 5510 plus Świadectwo Wzorcowania

  Alkomat DRAGER 5510 plus Świadectwo Wzorcowania

  Bazujące na udanym modelu Drager Alcotest® 6510, urządzenie Drager Alcotest® 5510 dostarcza profesjonalnym użytkownikom precyzyjnej i szybkiej analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. 

  BLOG

  Produkty powiązane