Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

No special products at this time.

Sklep internetowy z alkomatami - Kraków

Ponieważ każdy organizm spala alkohol w innym tempie, to nawet upływ względnie długiego czasu od momentu jego spożycia nie daje stuprocentowej pewności, że możemy już usiąść za kierownicą. Najlepiej w takiej sytuacji wykonać alkotest. Pamiętać wszak trzeba, że powszechnie już dostępne alkomaty, tak jak i wszystkie inne mierniki z czasem ulegają samoistnej deregulacji i wtedy ich wskazania są zafałszowane. Urządzenia te więc należy poddawać okresowym przeglądom. Znając problem, uruchomiliśmy w Polsce całą sieć punktów, gdzie można oddać je do naprawy czy wyregulowania. Taką ofertę posiada także Kraków, w którym działa nasz punkt kalibracji i gdzie za niewielką cenę można przekazać swoje urządzenie do wyregulowania – stąd sprzęt trafi do Wrocławia, gdzie jest nasz serwis.

Nasza lokalizacja

Jeśli Państwa urządzenie jest rozregulowane, to nie daje adekwatnych pomiarów. Dobre, rzetelne wyniki pokazują jedynie te alkomaty, które zostały odpowiednio przygotowane przez specjalistów, potrafiących przeprowadzić należyte kalibrowanie tego typu sprzętu. Jeśli poszukujecie Państwo w Krakowie punktu, w którym będziecie mogli zdać swój aparat do przygotowania go do dalszej pracy, to przedstawiamy dokładne dane teleadresowe, dzięki którym bez problemu nas odnajdziecie.

Punkt kalibracji w Krakowie

ul. Szlak 77/222
31-153, Kraków

Tel:(12) 200 23 80
E-mail:krakow@kalibrujemy.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

PUNKT CZASOWO NIECZYNNY

prosimy o wysyłkę alkomatu na adres:

Kalibrujemy.pl

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Z naszej krakowskiej siedziby zostanie on przesłany do Wrocławia, gdzie jest specjalistyczne laboratorium. Tu też zlokalizowana jest siedziba sklepu internetowego kalibrujemy.pl – jeśli więc zastanawiacie się Państwo, gdzie kupić alkomat, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z zaprezentowanymi urządzeniami.

Co mamy do zaoferowania?

Nasza oferta skierowana jest w równej mierze do samych kierowców, jak i do różnego rodzaju służb porządkowych, w tym i do policji. Tych pierwszych oraz osoby dbające o sprawy BHP w zakładach pracy zainteresują z pewnością alkotesty półprzewodnikowe, w których elektroniczny czytnik podaje odpowiednie pomiary w sposób niemal natychmiastowy, a których cena jest na tyle niska, że na zakup takiego pożytecznego urządzenia nie trzeba wydać dużych pieniędzy. Z kolei profesjonalne urządzenia dowodowe będzie wykorzystywała policja, bo tylko ich wskazania mogą być brane pod uwagę przez sądy. Najpopularniejsze urządzenia do wykonywania alkotestów wymieniamy niżej:

 • AlcoFindExpert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Poza wymienionymi oferujemy także detektory gazowe i narkotykowe oraz środki ochrony osobistej. Kupno naszych urządzeń, a także naprawy, przeglądy i regulacje można nam zlecać osobiście lub internetowo.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Najlepszymi referencjami dla każdej firmy są urzędowe certyfikaty i świadectwa. W naszej działalności wykorzystujemy własne, opracowane w specjalistycznym laboratorium badawczo rozwojowym, wzorce, na których podstawie przeprowadzana jest kalibracja lub naprawa różnego rodzaju mierników. Te właśnie wzorce mają, wydane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar świadectwo potwierdzające ich wartość i dopuszczające je do powszechnego stosowania. W ich opracowaniu pomogła nam także długoletnia współpraca z czołówką światowych producentów alkomatów, spośród której możemy wymienić takie firmy jak Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech.

Jeśli więc poszukujecie Państwo usługi kalibracji, jakiej nie może zapewnić zwykły sklep z alkomatami, to zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu w Krakowie. Urządzenie zostanie przekazane w ręce specjalistów, którzy następnie odeślą je z powrotem do naszej placówki lub na wskazany przez Państwa adres. Jeśli zaś zastanawiacie się, gdzie kupić alkomat, to nasz sklep internetowy przedstawi najciekawszą ofertę.

Uwaga! Sprzedaż oferujemy jedynie poprzez sklep internetowy.