Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Kalibracja alkomatów - Gdańsk

Urządzenia do mierzenia poziomu alkoholu we krwi, z upływem czasu ulegają, podobnie jak wszystkie inne mierniki, rozregulowaniu, a ich odczyty stają się niedokładne. Problem o tyle jest istotny, że konsekwencją takiego złego pomiaru może być wypadek drogowy, a jego ceną ludzkie życie. Należy więc pamiętać o tym, aby alkomaty poddawać okresowym przeglądom i kalibracji. Dostrzegając problem, uruchomiliśmy w wielu miastach Polski w tym również i w Gdańsku placówki, w których można takie urządzenia oddać do kontroli, wyregulowania bądź naprawy. Usługę można zrealizować, wysyłając urządzenie do naszej głównej siedziby we Wrocławiu drogą pocztową lub odwiedzając jeden z naszych punktów osobiście.

Jak trafić do naszego punktu usługowego?

W tak dużym mieście, jak Gdańsk łatwo się zgubić, więc aby ułatwić Państwu odnalezienie punktu, w którym przyjmujemy alkomaty do serwisowania, umieściliśmy poniżej mapkę wskazującą jego lokalizację oraz dane teleadresowe. W każdym wielkim mieście w równej mierze lokale gastronomiczne, jak i sklepy nader często kuszą alkoholem. Gdańsk licznie odwiedzany jest przez turystów, biznesmenów i ludzi po prostu przyjeżdżających tutaj do pracy, z których większa część przybywa własnym samochodem; niektórym z nich może przyjść ochota uraczyć się czymś mocniejszym. Jeśli ktoś czuje, że musi sobie zmierzyć poziom alkoholu we krwi, a nie ma pewności, że jego miernik działa prawidłowo, to może skorzystać z usług naszej placówki – inne sklepy z tego typu aparaturą często nie świadczą usług związanych z serwisowaniem alkomatów.

Sklep i Serwis kalibracji w Gdańsku

al. Grunwaldzka 212 lok. 2/7 (I piętro)
80-266, Gdańsk

Tel: (58) 500 88 62
E-mail: biuro@kalibrujemy.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt: 08:00 - 16:00

Jakie usługi świadczymy?

Naszą specjalnością są alkomaty oraz ich sprzedaż, konserwacja i regulacja; takiej usługi w zwykłym sklepie nie da się zrealizować. Oferujemy urządzenia półprzewodnikowe, elektrochemiczne, blokujące zapłon czy dowodowe wszystkich marek. Poniżej prezentujemy wykaz najczęściej spotykanych modeli:

 • AlcoFind Expert z platynowym sensorem
 • AlcoDigital ONE, przesiewowy
 • AF-35 Premium
 • Drager 3820 – Policyjny Pomiar
 • Drager 5820
 • Drager 6820 – Dowodowy
 • Intox EC/IR II.T – Stacjonarny
 • Alco sensor IV
 • AlcoBlow
 • Alcotrue P
 • Alkohit X100
 • Alkohit X60
 • Alkohit X3

Bardzo atrakcyjna cena tych urządzeń powinna zachęcać do ich zakupu zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, a także behapowskie służby w zakładach pracy. Kierowcom proponujemy urządzenia półprzewodnikowe, w których elektroniczny odczyt pozwala szybko ustalić poziom alkoholu we krwi; natomiast służbom porządkowym, w tym policji polecamy bardzo dobre i całkowicie profesjonalne alkomaty dowodowe, których ustalenia można przedkładać w sądach.

Ogólne informacje o naszej firmie

Wszystkie nasze placówki w całej Polsce działają podobnie, w związku z czym kalibrowanie, naprawa lub serwis alkomatu, mogą być nam zlecone osobiście albo też przy skorzystaniu z zamówienia internetowego i usługi pocztowej; nie inaczej pracuje nasza placówka w Gdańsku, w której można oddać swój sprzęt do odesłania do specjalistycznego serwisu. Jeśli natomiast interesuje Państwa zakup takiego sprzętu, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Za jej pośrednictwem sprzedajemy także i serwisujemy detektory gazowe, narkotykowe oraz środki ochrony osobistej. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, gdyż współpracujemy z najlepszymi producentami alkomatowych urządzeń na świecie m.in. z firmami Dräger, AlcoFind, AlcoDigital, czy Sentech. Opracowaliśmy we własnych laboratorium badawczo rozwojowym własne wzorce, które służą nam do regulacji różnych mierników. Owe wzorce posiadają stosowne świadectwo wystawione przez Prezesa Głównego Urzędu Miar.