Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Lista produktów producenta: DRAGER

Firma Drager została założona w Lubece w Niemczech już w 1889 roku. Może pochwalić się więc wieloletnią historią działalności, choć rzecz jasna nie od początku produkowała alkomaty. Specjalizuje się w różnych obszarach produkcji, oferując dla klientów firmowych i prywatnych, a zwłaszcza dla szpitali, sprzęt medyczny, sprzęt ochrony osobistej oraz ratownictwa chemicznego. Właściwie marka Drager jest własnością firmy Drägerwerk AG & Co. KGaA.Pierwszym produktem Dragera była „Lubeca” czyli zawór redukujący ciśnienie dwutlenku węgla. Od początku XX wieku firma specjalizowała się w konstruowaniu, produkcji i sprzedaży różnorodnej aparatury medycznej, m.in. aparatów do znieczulenia ogólnego.Po wybuchu I wojny światowej Drager zaczął specjalizować się w masowej produkcji masek przeciwgazowych.

Firma Drager została założona w Lubece w Niemczech już w 1889 roku. Może pochwalić się więc wieloletnią historią działalności, choć rzecz jasna nie od początku produkowała alkomaty. Specjalizuje się w różnych obszarach produkcji, oferując dla klientów firmowych i prywatnych, a zwłaszcza dla szpitali, sprzęt medyczny, sprzęt ochrony osobistej oraz ratownictwa chemicznego. Właściwie marka Drager jest własnością firmy Drägerwerk AG & Co. KGaA.Pierwszym produktem Dragera była „Lubeca” czyli zawór redukujący ciśnienie dwutlenku węgla. Od początku XX wieku firma specjalizowała się w konstruowaniu, produkcji i sprzedaży różnorodnej aparatury medycznej, m.in. aparatów do znieczulenia ogólnego.Po wybuchu I wojny światowej Drager zaczął specjalizować się w masowej produkcji masek przeciwgazowych.


W 1953 roku Drager wyprodukował pierwsze rurki wskaźnikowe do detekcji alkoholu w powietrzu wydychanym na potrzeby pomiarów przez kierowców podczas kontroli drogowych.  Jednym z pierwszych alkomatów w ofercie tej marki był Alcotest 3000. W 1975 toku powstał nowy główny dział „Elektronika” w firmie Drager, dzięki któremu można było rozwijać produkcję między innymi elektronicznych analizatorów alkoholu w wydychanym powietrzu. W 1998 roku pojawił się w sprzedaży analizator zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu Alcotest 7110, a w 2004 toku Alcotest 6510.


W ofercie firmy Drager znajdują się obecnie zaawansowane alkomaty elektrochemiczne, które zapewniają powtarzalne i dokładne pomiary stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. Są to zarówno urządzenia przeznaczone dla indywidualnych użytkowników, jak i profesjonalne alkomaty policyjne czy alkotesty stosowane przez firmy i instytucje.  

Więcej
Jest 90 produktów.
na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 90 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 90 elementów